Elewacja Wentylowana Alucobond

30.lip.2020

                       Kolejna z naszych realizacja elewacja wentylowana z płyt Alucobonda czyli kasetony elewacyjne. Zabudowaliśmy tzw. Wykusz czyli wystający element budynku w tym przypadku powierzchni biurowej w hali produkcyjnej w Tychach.

więcej

Podsufitka z HPL

30.lip.2020

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą czy obróbką CNC lecz również montażem. Ostatnia z naszych realizacji to podsufitka z płyty HPL produkcji  firmy Fundermax oraz pod konstrukcji składającej się z termoizolatora PCW twardego 10mm, konsoli aluminiowej oraz z profila aluminiowego tzw.

więcej

Osłony grzejnikowe

11.lip.2019

Nasze osłony grzejnikowe z HPL znalazły zastosowanie w jednej z remontowanych szkół podstawowych w Tychach. Przygotowaliśmy osiemnaście różnych rodzai ( wysokość x szerokość ) osłon grzejników.

więcej

Montaż Kasetonu Reklamowego 2szt po 19mb

15.kwi.2019

Realizacja z montażu kasetonu reklamowego podświetlanego. Produkt dostępny pod linkiem w naszej ofercie tutaj -  Reklama Podświetlana

więcej

Meble z PLEXI

15.kwi.2019

Meble z Akrylu 

Nasza firma wykonuje różne projekty z tworzyw a jeden z ostaniach był bardzo ciekawy FOTEL Z PLEXI oraz MÓWNICA wykonana w technologi bez śrub, tylko frezowanie i klejenie. Użyte materiały i technologia:

więcej

Strony